SMS/voice mailing

SMS/voice mailing

Masowe wysyłanie SMS to działanie, które niesie ze sobą imponujący potencjał. Docierając ze swoim komunikatem bezpośrednio na telefon komórkowy odbiorcy, możesz uczynić swoją kampanię promocyjną zdecydowanie skuteczniejszą. A o to przecież chodzi, prawda?

Hurtowe wysyłanie SMS do wyselekcjonowanych konsumentów to jedna z propozycji Schober w zakresie komunikacji i przeprowadzania kampanii informacyjnych oraz promocyjnych w poszczególnych kanałach marketingowych. Jeśli oczekujesz większej efektywności w komunikacji z klientami swojej firmy, wartościowej treści, która szybko i skutecznie do nich dotrze, a zarazem stawiasz na ekonomiczne działania na masową skalę, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Masowa wysyłka SMS to szereg korzyści dla Twojej firmy

Kampanie SMS mają wielki potencjał, o ile są przeprowadzane w skali, która gwarantuje dotarcie do najszerszego możliwego grona odbiorców. Masowy SMS pozwala przeprowadzać kampanie, które:

  • szybko i precyzyjnie docierają z komunikatem do wyselekcjonowanej grupy odbiorców,
  • podnoszą efektywność działań promocyjnych,
  • wpływają pozytywnie na wyniki sprzedażowe firmy,
  • przynoszą natychmiastowe efekty.

Wykorzystywana przez nas specjalistyczna platforma do realizacji kampanii SMS będzie wysyłała dla Ciebie i Twojej firmy setki tysięcy wiadomości SMS (gwarantujemy wysoką przepustowość wysyłki SMS), które szybko i sprawnie dotrą do Twoich klientów. W ten sposób przekażesz swój komunikat największemu możliwemu gronu odbiorców.

Współpraca z Schober Polska to dla Twojej firmy także wsparcie w zakresie tworzenia efektywnej treści wysyłanych SMS. Tego typu przedsięwzięcia, obok definiowania bazy odbiorców czy też działań usprawniających import numerów telefonów, stanowią konkretne narzędzia wpierające zarówno masowe wysyłanie SMS jak i realizowane kampanie marketingowe.

Voice maling – Twoi klienci mogą usłyszeć o Twojej ofercie

Sprawnie, precyzyjnie i szybko. Oferta Schober to także mailing głosowy, pozwalający na przesyłanie komunikatu klientom za pomocą telefonu w sposób w pełni zautomatyzowany. Ty decydujesz o treści komunikatu i głosie lektora (istnieje również opcja zastosowania systemu TTS, gdzie tekst pisany zamieniany jest na mowę). Resztą zajmujemy się my. To zdecydowanie oryginalne i wysoce efektywne narzędzie w marketingu mobilnym, pozwalające marce przede wszystkim wyróżnić się i jednocześnie skutecznie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy do współpracy!

Kampanie marketingu bezpośredniego wykorzystujące zautomatyzowane narzędzia telekomunikacyjne to skuteczne rozwiązanie pozwalające na sprawną i niskokosztową realizację kampanii promocyjnych, sprzedażowych i generujących leady.

Korzyści ze współpracy z Schober Polska:

  • dostęp do profilowanych baz danych b2c z numerami telefonów komórkowych
  • możliwość przygotowania i realizacji kampanii na dużą skalę z dnia na dzień
  • precyzyjny dobór grup docelowych
  • oszczędność budżetowa
  • natychmiastowe wyniki prowadzonych akcji

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie online.

Masz pytania?